Naujienos > Muzikos naujienos

Žymioji smuikininkė Vanessa Mae Sočio žiemos olimpinių žai...

Paskelbta: 2014-02-19 12:03
Žymioji smuikininkė Vanessa Mae Sočio žiemos olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo varžybose įveikė visą trasą, bet užėmė paskutinę - 67 vietą
Vanessa Mae - per varžybas. [Daily Mail nuotr.]
Žymioji smuikininkė Vanessa Mae prieš kurį laiką nustebino pasaulį, pareiškusi, kad dalyvaus Sočio žiemos olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo varžybose.

Muziką į sportą iškeitusi 35-erių Vanessa pagaliau turėjo progą pademonstruoti savo sugebėjimus. Deja, jai pasisekė nekaip: besivaržiusi kalnų slidinėjimo varžybų slalomo milžino rungtyje ji įveikė visą trasą, tačiau iš finalą pasiekusių 67-ių sportininkių užėmė paskutinę - 67 vietą.

Paguoda tik tame, kad iš Singapūro kilusi smuiko virtuozė iš visų 89-ių startavusių sportininkių sugebėjo įveikti visą trasą - skirtingai nei kitos 22, kurios iš viso neįveikė vieno iš dviejų nusileidimų.